Всесвітній день охорони навколишнього середовища

       

      Покровська ЗОШ І ступеня  за підтримки НПП «Белобережжя Святослава»  вже віддавна ініціює проведення різноманітних акцій з захисту довкілля.

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Цього року в рамках відзначення цієї дати у Покровській школі вчителем біології Щегловою І. В. було проведенно інформаційну екохвилинку та залучення учнів до «екологічного руху» в межах пришкільної території. Діти з великим задоволення поливали «живим ланцюгом» квітники та шкільний садочок. Згодом вчителі та учні вирушили у захоплюючу подорож екологічими стежками Кінбурнської коси, у таємничому, реліктовому лісі Морозівської саги шукали «Квітку папоротті». По дорозі натрапили на лисячу нору, пройшли слідами болотяної черепахи, зустріли жука оленя, побачили як росте майбутня сосна, розкрили таємницю берестяної грамоти.

     Діти, чиє життя тісно пов`язане з природно-заповідними об`єктами отримали незабутні враження, гарний настрій та поповнили свої знання про дивовижну Кінбурнську косу.

Цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам.

     Пам`ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутне залежить саме від нас!     

comments powered by HyperComments
Календар
Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930