Квітень 2017

Міжнародний жіночий день

загруженное (1)7 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня.

Мета: виховувати у дітей шанобливе ставлення до матері; чуйне, доброзичливе ставлення хлопчиків до дівчаток; розвивати здатність учнів до емоційного відчуття художнього слова; розкривати переваги добра над злом; сприяти розвитку творчих здібностей дітей; прищеплювати почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги. Прочитати весь запис »

Масляна

Масляна — традиційне  веселе свято, що дійшло до нас із часів язичництва Київської Русі. Це останній  тиждень перед Великим Постом. Так звана Сирна седмиця. Цей період треба провести у доброму спілкуванні  з ближніми, рідними, пробачити образи.
Прочитати весь запис »

21 лютого — День рідної мови

Ти велична і проста.

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

Мова — пісня колискова.

Мова — матері уста.
                       

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, а разом з усіма і Покровська ЗОШ . Діти кожного року готуються до цього свята з особливою увагою, тому що мова — найдорожчий скарб нації, одне з багатьох див створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Прочитати весь запис »

2 лютого -Всесвітній день водно-болотних угідь

            загруженноеПрирода — храм, не будинок, а саме храм, у якому існує людство, це — спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних і соціальних чинників розвитку.  Прочитати весь запис »

День Соборності України

                      images (1)            День Соборності України

23 січня в Покровській ЗОШ, була проведена інформаційна хвилинка до дня Соборності України.

Метою проведення було: поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України. Пригадати ст. 20 Конституції України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну. Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики. Викликати інтерес до вивчення історії України. Прочитати весь запис »

Календар
Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Січ »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930