Травень 2016

Я в серці маю те, що не вмирає

кримДепортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року, — один з найбільших злочинів радянського режиму. Хоча ще 1967 році парламент Радянського Союзу визнав необґрунтованими звинувачення всіх кримських татар у співпраці з німцями, вони до самого краху імперії так і не отримали права повернутися на історичну батьківщину.
Прочитати весь запис »

Волонтерська діяльність як одна із форм благодійництва

 В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, благодійниками, добровольцями. Добровільна праця — один із найяскравіших феноменів людської цивілізації, який свідчить, що на тлі технічного прогресу здійснюється еволюція людського духу.
Прочитати весь запис »

Квіти — залишки раю на Землі

Кінбурнська коса — це дивовижне і гармонійне поєднання соснових лісів, широких степів, найчистішого моря і свіжого прозорого повітря, який наповнений приголомшливим ароматом степових трав. Разом з тим, Кінбурнська коса — це широченні земельні ділянки диких орхідей, які ростуть неподалік села Покровка. Це одне з найбільших місць Європи, де можна побачити цвітіння орхідей. Прочитати весь запис »

9 травня — День Перемоги, День пам’яті для всіх нас

 

9 травня є одним з найважливіших днів  до цих пір. Це урочисте і веселе свято зі сльозами на очах. По всій країні і в багатьох інших країнах згадують про перемогу та загибель мільйонів людей, про муки  пережиті народом заради Батьківщини. Війна торкнулася кожної родини ... Ніщо так не об'єднує націю як спільні спогади.

Прочитати весь запис »

Пасхальний кролик

Не за горами світле свято Пасхи, і, звичайно ж, всім нам хочеться прибрати та прикрасити свій будинок, аби порадувати рідних та друзів чимось незвичайним.
Прочитати весь запис »

Майстер — клас по писанкарству

Пасха — головне свято православних християн, самий світлий і найрадісніший день у році. Воно приурочене воскресінню Христа. У давнину Великдень вважався святом бога Сонця Ярила. Люди готуючись до цього свята пекли паски та виготовляли крашанки. Прочитати весь запис »

Світле свято Пасхи!

Свято Пасхи недалечко,

Люди звичай бережуть, -

Розмальовують яєчка,

Пишні пасочки печуть.

Святкування йде віками, -

Це такі чудові дні:

В гості йти, під рушниками

Страви нести запашні.

Доброзичливо, з любов’ю

Мати щирі почуття,

Людям зичити здоров’я

І щасливого життя.

Святість — це чарівне слово,

Тільки треба так зуміть,

Щоб життя своє святково

У труді й добрі прожить. 

Покровською школою було організовано захід, де вчителем — Красніковою Валентиною Володимирівною, було розказано про Великий  Четвер, як  одного  із днів Страсного тижня. Цей день відзначений у церковному календарі з таким написом: «Великий четверток: згадування Таємної Вечері». У народі Великий четвер також називають Чистим. У цей день люди закінчують прибирання у своїх будинках перед Великоднем. Люди вірили, що в свято Великодня радіють усі: і тварини, і природа, і тому скрізь повинно бути чисто. Тому в  Чистий четвер починається приготування до Великодня. Люди починають випікати паски та фарбувати яйця. Прочитати весь запис »

22 квітня — День Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Прочитати весь запис »

Виховна година — спогад «Чорнобиль немає минулого»

Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль -  це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять та наш нестерпний біль. Прочитати весь запис »

Календар
Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031