Квітень 2016

День цивільної оборони

Щороку в перший день весни відзначається Всесвітній день цивільної оборони.   Ця дата приурочена до святкування створення 1 березня 1972 року Міжнародної організації цивільної оборони (МОГО). Чинність статуту було  схвалено 18-ма державами.
Прочитати весь запис »

За чисті води, за чисті ріки. Боротись будемо навіки

 Збережемо деревце в долині,

Щоб шуміло на тугих вітрах, -

Стане більше цвіту  Україні,

В нім зів’є своє гніздечко птах.

Збережімо річку і криницю.

Пізнаваймо глибше, до пуття

Відкриваймо кожну таємницю,

Зберігаймо воду і життя.

13 квітня вчителі Покровської ЗОШ Краснікова В. В. та Щеглова І. В. з метою поглиблення знань учнів про природу рідного краю, зокрема про водойми провели екскурсію для учнів початкових класів до найближчого до школи озера під назвою «Церковне».
Прочитати весь запис »

Земля- планета, на якій я живу

Гордість краю, ніжність і краса!

Чом поникло все твоє багатство?

Це ж твоє, людино, вільне царство,

Все ж твоє: земля і небеса.

Чом річки у нас пересихають,

Риба задихається в ставках?

Про природу чом у нас не дбають?

Бо вона вже гине на очах.

Встаньте, люди, миром за природу,

За предвічну матінку для нас.

Щедрії дари і чисту воду

Нам вона сторицею віддасть.

Починаючи з 1999 року в Україні відзначається День довкілля, вже традиційно проводиться кожної третьої суботи квітня. Основне завдання Дня довкілля — збереження і охорона навколишнього середовища, проведення практичних  дій для поліпшення його стану, формування екологічної свідомості кожної людини шляхом широкої просвітницької роботи. Прочитати весь запис »

Експонати для краєзнавчого музею ім. О.В. Суворова

 Перш за все, музеї мають велике значення в нашому житті, адже це надійні охоронці історичної пам’яті та спадщини минулих віків. Вони з’явилися  в ті часи, коли у людини та суспільства виникла потреба поглянути назад, а також необхідність до самопізнання та пізнання життя його предків.              

Сучасній людині музеї необхідні для того, щоб поповнювати свої знання про сучасне мистецтво, і навпаки для того, щоб ми могли знати, що було до нас, як люди жили, чим захищалися, який одяг носили, які речі використовували в побуті, та, які назви вони мали раніше.   Прочитати весь запис »

Акція «Зроби гніздівлі для птахів»

Весняне сонечко зігріває землю. А в небі кричать зграї птахів, які повертаються з далеких країн. Вони перезимували в теплих краях та поспішають на Батьківщину, до нас. З того самого моменту, коли на деревах розпускаються бруньки, птахи вже тут як тут. Навесні турботи птахів — це будування гнізд та виведення пташенят. Прочитати весь запис »

Екскурсія у природу або подорож до Покровської саги

8 квітня учні 1− 2 класів Покровської ЗОШ разом з вчителями Красніковою В. В. та Щегловою І. В. здійснили подорож до Покровської саги. По дорозі до цього мальовничого куточку який створила сама природа ми не гаяли часу: повторили правила поведінки серед природи, була проведена робота над загадками.
Прочитати весь запис »

Спортивні змагання «Спорт -це здоров’я»

Як відомо, вже вдруге в історії за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй,  6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. Прочитати весь запис »

Календар
Квітень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930