Березень 2016

Свято «Жайворонка»

Свято «Жайворонка» став називатися ще й «Сороками». Не в честь Белобока  воронових, а на честь сорока мучеників Севастійських. Це були воїни-християни, які прийняли мученицьку кару за  віру, пам’ять їх святкується 22 березня. Жайворонки до воїнів ніякого відношення не мали, але число сорок міцно приросло до свята. Як кажуть: «Жайворонок за собою сорок птахів веде».
Прочитати весь запис »

Анкетування для учнів «Моє відношення до навчання»

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, освіти, людини цілеспрямованої, мобільної, здатної швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення у складних обставиннах.
Прочитати весь запис »

Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів»

Весна прийшла і все кругом ожило. Сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Весна прийшла і принесла нове життя. Всюди чується її голос: крапель, подих вітру, веселе щебетання птахів. Весна зайняла свої володіння, тому починають прилітати птахи. Як же вони скучили за рідною землею, тому й  повертаються кожен рік з теплих країн, долаючи величезні відстані. Саме перелітні птахи говорять про те, що прийшла весна. Неймовірно  багато роботи у птахів. Вони повинні побудувати гнізда. Також багато роботи і у людей, адже вони повинні їм в цьому допомагати.
Прочитати весь запис »

Несподівана знахідка

Кінбурнський півострів — це природний унікальний комплекс різного
типу екосистем — піщаного степу, листяних гайків, прісних і солоних озер,
солонців та солончаків тощо.
Особливий інтерес становить герпетофауна цього півострова. Тут зустрічається 10 видів амфібій: 3 види хвостатих земноводних та 7 видів безхвостих земноводних. Прочитати весь запис »

Проектна робота присвячена геніальному українському поету — Тарасу Григоровичу Шевченко

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я Великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.
Прочитати весь запис »

Свято Великого Кобзаря

Україна у долі своїй має такий день — 9 березня. День, який знаменував у історичному розвитку початок нового відліку, день, який явив світові 1814 року Великого сина України, геніального поета і художника, гуманіста — просвітителя і громадського діяча, мислителя і пророка, полум’яного борця за щастя людства. Прочитати весь запис »

Весняне свято −8 березня

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
 День святковий огорнув.
Він вітання такі  щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились усі  мрії,
Щоб щасливими  були,
Та  у радості цвіли.

4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у Покровській  школі вітали найдорожчих людей — мам, бабусь, сестер, вчителів та усіх-усіх жінок і дівчаток. Актовий зал був гарно прикрашений роботами дітей, а саме малюнками, які школярі малювали, і подумки присвячували їх своїм найріднішим людям.
Прочитати весь запис »

Легендарна особистість — Лариса Петрівна Косач

У четвер, 25 лютого, бібліотекарем Покровської школи — Томилко О. В.,

було організовано захід, присвячений такій геніальній та

легендарній особистості — Ларисі Петрівні Косач.  Прочитати весь запис »

Календар
Березень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031