Лютий 2016

Виховна година на тему: « Небесна сотня: герої не вмирають»

     У понеділок, 22 лютого, в Покровській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов виховний захід для учнів 6−10 класів присвячений загиблим в останніх подіях на майдані.   Метою заходу було  вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.     Прочитати весь запис »

Міжнародний день рідної мови

Мово рідна, слово рідне,

Хто вас забуває,

Той у грудях не серденько,

А лиш камінь має.

(С. Воробкевич)

Як море починається з річки, так українське слово — з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями. Прочитати весь запис »

Географічна гра « Морський бій»

Неосяжна наша планета. На ній розкинулись моря і океани, рівнини і гори, блакитні плеса озер та стрічки річок, буйно зелені гаї та діброви.

І все це — природа!

Але в природі є особливий, дивовижний світ — світ, де панує гра, сміх, знання і розум. Прочитати весь запис »

Бій під Крутами в нашій пам'яті

29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, що між Бахмачем та Ніжином, зійшлися в бою загін революційних військ більшовицької Росії, який наступав на Київ й захисників  УНР. З українського боку боєм керував сотник армії УНР Аверкій Гончаренко. Участь у ньому брали чотири сотні 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та 1-ша сотня Студентського куреня Січових Стрільців. Прочитати весь запис »

Дитяча інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

У п’ятницю, 5 лютого Покровська загальноосвітня школа проводила дитячу  інтелектуальну  гру «Що? Де? Коли?»   Прочитати весь запис »

Водно — болотні угіддя для нашого майбутнього

Природа — храм, не будинок, а саме храм, у якому існує людство, це — спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і правильно сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку. Прочитати весь запис »

Свято Соборності України в Покровській школі

22 січня — День соборності України, в нашій школі виявився незвичайний: незважаючи на морозну погоду, у всіх учнів та вчителів школи, був чудовий патріотичний настрій. Прочитати весь запис »

Акція «Щедра годівниця»

Настає зима, і світ навколо змінюється. Морозним подихом вона зачаровує природу, встеляє промерзлу землю пухнастою, білосніжною  ковдрою. Річки, озера та моря зима сковує льодовою кригою, щоб вони змогли відпочити до весни. І поки природа спить, доля неперелітних птахів та лісових звірів багато в чому залежить від нас, людей, нашої доброти, щедрості і милосердя. Прочитати весь запис »

Календар
Лютий 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29