Грудень 2015

Козацькі герці

З давніх-давен в Україні у народних піс­нях, ле­гендах, прислів’ях, казках оспіву­ється, возве­личу­ється фізично дужа, здо­рова і сильна лю­дина. Адже  завжди сила і здоров’я, розум і ви­тримка пе­ремагають. Прочитати весь запис »

3 грудня — День інвалідів

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Чисельність інвалідів в нашій державі становить 2,7 млн. осіб ( це близько 4 % населення країни). Сьогодні ми тільки й чуємо такі слова, як «толерантнісь», «рівні можливості»… Проте більшість людей в наш час ставиться до людей з обмеженими можливостями з насторогою, страхом, навіть вороже. Головне у нашому ставленні: чесність, справедливість та співчуття. Про фізичні можливості людей-інвалідів кажуть: «МОЖЛИВОСТІ — ОБМЕЖЕНІ, ЗДІБНОСТІ — БЕЗМЕЖНІ». Існує величезна прірва між тим, на що ці люди здатні в житті, і тією роллю, яку їм підготувало суспільство. Прочитати весь запис »

Дорога болю і боротьби

День боротьби зі СНІДом, 1 грудня,  Покровською школою було проведено захід, щодо донесення до свідомості дітей про пагубний вплив наркоманії, та її наслідки — СНІД. Діти власноруч виготовили червоні стрічки, як символ боротьби зі СНІДом. Прочитати весь запис »

Осінній ярмарок

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Восени, 30 листопада,  у Покровській  школі проводився ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину — учнів, учителів і батьківську громадськість. Школа у цей день нагадувала  вулик. Прочитати весь запис »

Випуск буклету «Лісовий світ»

Метод проектів, відомий у педагогіці достатньо давно, не втрачає актуальності в наш час. Використання методу проектів дає можливість активізувати пізнавальну діяльність учнів, надати учням більше самостійності у вирішенні навчальних задач, розвивати творчі здібності. Метод проектів передбачає також обов’язкову презентацію  результатів діяльності учнів — створення творчого продукту. Прочитати весь запис »

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Дмитровича Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Дмитровича Яцика

28 листопада 2015 року

 

Найбільший неоціненний скарб кожного народу — це його мова. З давніх-давен наші пращури створювали скарбницю народної мудрості. Прочитати весь запис »

Виставка композицій «Осіння феєрія»

В Україні панує  осінь. Вона одягла природу в яскраві кольори — жовто-золотий, оранжевий, коричневий, багряний. Та ця пора багата не лише на барви, а щедра й  на врожай.  Прочитати весь запис »

Шкільний конкурс малюнків «Барвиста Осінь»

З 16 листопада по 20 листопада у школі проводився конкурс малюнків на тему «Барвиста Осінь», організований Покровською школою. Учні 1−10 класів активно відгукнулися на пропозицію взяти участь у конкурсі малюнків. Прочитати весь запис »

Календар
Грудень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031