Листопад 2015

День української писемності та мови

Мова — душа нації, її співучий голос, святощі й найцінніший скарб. Українська мова звучала вже в творах Нестора Літописця (9 листопада православна церква вшановує  його пам'ять), у «Слові о полку Ігоревім», «Посланні Володимира Мономаха» та інших визначних пам'ятках писемності. Виплекана нашими пращурами мова об'єднує минулі та нинішні покоління,  для молоді вона є оберегом та духовним  джерелом. Прочитати весь запис »

Міжнародний День Чорного моря

31 жовтня 1996 року в Стамбулі офіційні представники Чорноморських країн — Болгарії, Грузії, Росії, Румунії, Туреччини і України — підписали «Стратегічний план дій з порятунку Чорного моря». Цей день і був оголошений Міжнародним днем Чорного моря.  Даний  План був розроблений після проведення всебічних досліджень морського середовища, які показали, що її життєздатність істотно погіршала порівняно з попередніми трьома десятиліттями. Прочитати весь запис »

Козацькі забави

iЯк писав ще французький дипломат Жан-Бенуа Шерер у його історичній праці, виданій 1788 року в Парижі, Покрова Пресвятої Богородиці було для козаків великим святом, оскільки їхню церкву було присвячено Діві Марії. Коли вони бажали обрати нових членів старшини, то збиралися саме у цей день. Прочитати весь запис »

Храмове свято

014 жовтня — свято Покрови, День українського козацтва.

У цей день Покровська школа вирішила відвідати Храм Покрови Пресвятої Богородиці, який знаходиться неподалік від школи. Метою нашого походу було помолитися та поставити свічки за мир на Землі,  за здоров’я всіх людей, за здоров’я своїх рідних, та за своє власне. Прочитати весь запис »

Освячення школи

412 жовтня у Покровській  школі був незвичайний день, по проханню директора школи Васильєвої О.Л., отець Єливферій  здійснив чин освячення школи. Прочитати весь запис »

День вчителя

2

Учителем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить...

Учитель лише той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти

І добротою ниву засівать,

Безмежно, щиро цілий світ любити

І дітям усього себе віддать.


Що не кажіть, а святкувати українці люблять! У нас є і державні, і релігійні, і професійні свята. До колишніх свят додалися сучасні українські, все перемішалося-переплелося утворивши такий собі мікс. Але є одне свято, яке не  змінюється і належить як  до професійних, так і  до шкільних свят — це  День учителя. В Покровській школі таке  свято люблять,  як і люблять своїх вчителів. Прочитати весь запис »

День знань

i Перше вересня — це щось більше ніж просто початок осені.  Адже, для  дітей  - це довгоочікуване свято. Свято нових знань, зустрічі зі шкільними друзями та вчителями, які провадитимуть їх у нові незвідані куточки Країни знань. Прочитати весь запис »

Календар
Листопад 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Гру »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30