Липень 2015

День Нептуна

Ось і настав день закриття табору «Орхідея». Учні були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Прочитати весь запис »

У зоопарку

В нашому таборі відбулася поїздка в зоопарк. Прочитати весь запис »

Як ми куліш варили

Екологія наших тутешніх місць не може не радувати. Тому учні Покровської  школи разом з вихователями вирушили до Ягорлицької затоки, де мали можливість розвести вогнище та зварити куліш. Прочитати весь запис »

Наші подорожі: степом, озером, сагою

Пройшли дні подорожей… Якими ж цікавими вони видалися для наших табірчан та їхніх вихователів. Не без захоплення згадували не один раз, відпочиваючі табору «Орхідея», про цілюще повітря, пишність степів та полів. Вся ця атмосфера наповнила всіх нас здоров’ям. Прочитати весь запис »

День моря

Літо — гарна пора відпочинку та розваг. Варто згадати і відпочинок на морі. Звичайно ж, який дитячий відпочинок без моря? Сонячні дні, морські бризки — це ті миті, які залишаються з нами протягом усього життя, і серце кожного разу відгукується про це з радістю. Прочитати весь запис »

Спорт і труд разом ідуть!

День розпочався з виконання ранкової зарядки. Потім були проведені інтелектуальні завдання, розгадування кросвордів та спортивна вікторина, в якій діти натхненно відповідали на поставленні їм запитання. Прочитати весь запис »

День журналіста

Як нам всім відомо журналістика виконує інформаційну функцію, тому нами було проведено інтерв’ю за темами життя у таборі.   Напередодні перед командами постало завдання підготувати  розповідь про те, що подобається у таборі відпочинку, а що хотіли б змінити в ньому, та  придумати якомога більше запитань гравцям з протилежної команди, стосовно відпочинку у таборі. Для взяття інтерв’ю використовували справжній мікрофон.  Тож у день журналіста майже кожний був на висоті і вирізнявся неповторною комунікацією.  Прочитати весь запис »

Тиждень початкової школи

Презентація

Календар
Липень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер   Лис »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031